Telif Hakları

Sitemiz uyar / kaldır prensibini benimsemiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasaya göre, Site yönetimi hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, web sitemiz uyar / kaldır prensibini benimsemiştir ve kullanmaktadır.

sinematelevizyonlifestyle.com üzerinde yayınlanan yazı, görsel, video materyalleri ziyaretçilere bilgi vermek amacıyla editörler tarafından oluşturulmuş kaynak içerikleridir.

“Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Madde Ek-4 “…hak sahiplerinin başvuruları üzerine ihlâle konu eserler içerikten çıkarılır. Bunun için hakları haleldar olan gerçek veya tüzel kişi öncelikle bilgi içerik sağlayıcısına başvurarak üç gün içinde ihlâlin durdurulmasını ister.” hükmü uyarınca telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz yazı/resim/video vb. içerikleri bize bildirmeniz durumunda 3 gün içinde gerekli işlem yapılarak ilgili içerik kaldırılacaktır.”

İçeriğimize ait telif hakkı bulunduğunuzu düşündüğünüz yazı içeriğinin kaldırılması, düzeltilmesi isteklerinizi direk olarak (içerik / yazı url linki ile birlikte) admin.deltatr[at]gmail[dot]com en az 3 iş günü içerisinde tüm sorun ve taleplerinize karşılık içerik düzeltmesi veya komple içerik kaldırma işlemi üzerinden düzeltmeler yapılmaktadır.